ELİS TOUR

%2,00 Para Puan

Turizm / Tatil Seyahat
www.elistur.com

ELİS TOUR

%2,00 Para Puan

Eskişehir / Tepebaşı

Cumhuriye Mh.Cengiz Topel Cd.No:30/C

02222210555

Paylaş

A Grubu Seyahat Acentesi olup 9626 Belge No’su ile 13.04.2016 tarihinde kurulmuştur. ELİS TOUR tabela isimli acentamız sektörde seçkin bir yer edinmiş, deneyimli yönetim kadrosu ile öncü olmayı hedefleyen yenilikçi ve mükemmeliyetçi anlayışla yola çıkan bir turizm Seyahat ve Organizasyon acentasıdır. Yurt içi – yurt dışı gezileri, çeşitli kültür turları, tüm havayollarına ait uçak bileti satışları, düzenli ve taksitli olarak yaptığı otel rezervasyonları ile hizmet vermektedir. Bunun yanında zaman zaman çeşitli acentelerin bölge temsilciliğini de yapmaktadır.

İş Anlayışımız...

Misyonumuz; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla ‘’ mükemmelliğin ayrıntılarda’’ olduğunun bilinci içinde, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi eğitimli profesyonel, yenilikçi bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz; siz değerli müşterilerimizin beklentilerine, profesyonel bakış açımızla, dürüstlük ve doğruluk ilkesi içinde istikrarla karşılık vermek ve kaliteli seyahat hizmetlerimiz ile danışmanınız olarak her zaman yanınızda olmaktır.

Temel ilkemiz; ELİS TOUR, ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı, deneyimli dinamik kadrosu, daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile en avantajlı koşullarda maximum fayda sağlamak üzere, sizlerin beklentilerini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlamaktadır

Hizmetlerimiz;

Taksitli Tatil Kampanyaları

Yurt içi ve Yurt Dışı Turlar

Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri (*)

Kongre & Fuar Organizasyonları

Toplantı & Seminer Organizasyonları

Ulaşım ve Transfer Hizmetleri (*)

Kültür Turları

Vize İşlemleri (*)

Şehir Turları

Münferit İş Gezileri

(*) işaretli olanlarda Tek kart indirimi geçerli değildir.
İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.