Tekkart Nedir?

Tüm sektörlerde, tüm alışverişlerde en küçük kobi düzeyine kadar hayatı kolaylaştıracak bir gelecek acaba ne kadar uzakta?

Sadece ödeme sistemi değil, aynı zamanda sadakat, hayata renk katacak güzellikler, şimdikinden daha düşük maliyetle daha çok kazanç elde edecek bir sistemi hayal ettik.

İstedikki, müşteri, firma, devletimiz Tekkart her kullanıldığında mutlu olsunlar. Üstelik insanların yaşam döngüsünde fark yaratacak, hayallerine ulaşabilecekleri bir girişimcilik fikrini de içinde barındırsın.

Sadece günlük alışverişlerimizi yaparak para kazanmaya başlayabileceğimiz ama yarınlarda bir ülkenin tüm cirosuna sizi ortak edecek bir yapı hayal ettik.

Dahası da var.

Netice de 2016 da 5 kişi ile hayallerimizin peşinden gitmek için Tekkart’ı kurduk. Netice de yaptık, oldu. Bugün 1050 kobi, 2000’den fazla girişimci ve 125000 den fazla müşterisi ile 2020’ye girmeden 500.000 alışveriş işlemini aştık.

Ama daha hayallerimiz bitmedi?

o   Tekkart Çok Kanallı Satış Platformu

Müşteriye hangi kanaldan ulaşıyorsunuz?

Çağımızda tek kanallı satış stratejileri yaşam şansını kaybediyor. Peki firmalarımız birçok müşteri kanalını hazır, birbirleriyle entegre ve kullanılabilir bulsaydı nasıl olurdu? Bu durumda acaba bugün işletmesini kapatmak zorunda kalan kaç işletmemiz yaşam şansı bulurdu.

o   Tekkart Network

Tekkart’ın yaşam kaynağı saha gücüne dayanmaktadır. Bu güne kadar çok güzel sadakat sistemleri ve yazılımlar yapıldı. Sonuçta çalışmadığı görüldü.

Tekkart ise kuruluşundan bugüne en büyük farklılığı göstererek çalışan bir sistem olmayı başardı.

Bu başarıda en büyük pay gelirini girişimcileri ile paylaşan bir yapıyı kurması sayesinde oluştu. Her Tekkart girişimcisi Tekkart’ın iş ortağıdır.

Bugün sahadaki tüm kobilerine danışman atayan, onlarla ve eğitimleriyle ilgilenen bir saha gücüne sahibiz.

Bu dinamik yapı sayesinde kobilerde kurgulanan altyapı ile her bir kobimiz bir Tekkart noktası olarak bir çok özelliğe sahip olabiliyor. Örneğin her bir kobimiz aynı zamanda bir mobil ödeme noktası, bir girişimci, bir kazanç noktası olabiliyor.

Bu özellik ilerleyen süreçle birlikte bu altyapıyı kullanmak isteyen tüm kurumsal firmalara açılacak ve kobi ve girişimcilerimizde kazanç elde edeceklerdir.

Sahada olmayan hiçbir alışveriş sisteminin yaşayamayacağına inanıyor, networkümüze katılan her girişimcimiz ile gücümüze güç katıyor ve onlarla gurur duyuyoruz.

o   Tekkart Offline Pazaryeri

Hepimiz Online pazaryeri kavramını duymuşuzdur. Çünkü online sistemler mevcut ve sahada uygulanır durumdadır.

Ofline pazaryeri kulağımıza biraz uzak gelebilir. Çünkü o alandaki çalışmalara yönelik ciddi ve piyasayı kucaklayan bir altyapı tam olarak kurulamamıştır.

Network ekibimizle birlikte ofline pazaryeri çalışmalarını yürütüyor ve her geçen gün büyütüyoruz.

İstatistiklerimize baktığımızda şuana kadar Tekkart ile yapılan alışverişlerin %93’ünü ofline pazaryerinde yapabilmiş olmakla gurur duyuyor ve her geçen gün daha da iyisi olmak için çalışıyoruz.

o   Tekkart Online Pazaryeri

1.       Magazanolsun.com

2.       Tekkartfirsat.com

3.       3dilek.com

o   Tekkart Kurumsal

1.       TekkartY

2.       Sosyal Yardım

3.       Hediye çeki

o   Tekkart Franchaise

o   Tekkart Projeler

1.       Belediyeler için akıllı şehir kartı

2.       Taraftarkart

3.       Kurum kart

o   Tekkart Sosyal Sorumluluk

1.       Gençtekkart

2.       Tekyürek