Üye İş Yerleri Kendi Müşteri Programlarını Kurarlar

İndirim oranını belirle

Tekkart lisanslı üye iş yeri ol

Üye iş yerinize atanan danışmanınız aracılığıyla

kazanmayı ve kazandırmayı öğren

Tekkart ile kasabaşı indirimyapmazsınız. Puan verirsiniz.

Sizin Müşteriniz...

Mevcut müşterilerinizi, sadece ad/soyadı ve cep telefonu numaraları ile kolayca kaydeder, ilk harcamalarını sisteme işleyerek hemen kazanmalarını sağlarsınız. Bu aşamada yapılan harcama tutarını iş yeri uygulamanıza girmeniz yeterli olacaktır. Sistem alt yapısı harcama tutarı üzerinden kazanç miktarını, belirlediğiniz indirim oranı ile otomatik olarak hesaplar ve müşterinizin hesabına yükler. Yüklenen bu para puan ile müşteriniz bedava alışveriş yapabilmek için tekrar sizi tercih eder. Bu sayede müşteri geliş sıklığı ve müşteri başına düşen cironuz artar.

Müşterileriniz sizin aracılığınızla ücretsiz üye oldukları Tekkart'ta, akaryakıttan, gıdaya, giyiminden elektriğe her sektörde puan kazanır ve bu puanlarla bedava alışveriş yapabilmek için yine sizi tercih eder.

Tekkart Nasıl Yeni Müşteri Kazandırır

Bölgenizde ve Türkiye'deki tüm diğer üye iş yerleri de kendi müşterilerini ücretsiz olarak kaydederler. Tekkart'ın tüm üyeleri, ürün veya mal/hizmet almak için Tekkart mobil uygulamasını veya web sayfasını her açtıklarında sizi göreceklerdir.

Tekkart ile Müşterilerinizden elde ettiğiniz Karı Katlayın

Üye iş yerleri kaydettikleri müşterilerin diğer tüm sektörlerdeki alışverişlerinden gelir elde ederler.

Müşterilerinizin Tekkart üyesi olması sağlayarak yalnız iş yerinizde değil diğer tüm üye iş yerlerinde yaptıkları harcamalardan kazanabilir, cironuzu katlayabilirsiniz.

Bir Tekkart üye işyeri, sektör farkı olmaksızın, herhangi bir işyerinin Tekkart üye işyeri olması sağladığında, bu işyerinin kaydettiği müşterilerin her sektördeki tüm harcamalarından da ayrıca kazanç elde ederler.

Harcama ve Üye Kaydını Nasıl Yaparsınız

Size özel Tekkart üye iş yeri uygulamasından ilgili bölüme giriş yapıp, müşterilerinizin yalnızca cep numarası ve ad soyad bilgileri ile üye kaydını gerçekleştirebilirsiniz.

Size özel Tekkart üye işyeri uygulamasında ilgili bölüme, müşterilerin harcadıkları tutarı ve müşterinin cep telefonu numarasını girerek harcamayı kolayca kaydedersiniz.

Tekkart Üyeleri Size Nasıl Ulaşır ?

Web de üye iş yerleri tanıtım sayfaları üye iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir platformda web sayfasından, mobil uygulamaya, üye müşteri kartından, puan sistemine, SMS ve CRM hizmetinden sosyal medya platformuna kadar birçok hizmete tek bir kanaldan sahip olma imkanı sunar.

Ayrıca; kasa, personel, müşteri, ciro hareketlerini anlık olarak işyerinde bulunmasa da takip edebilir.

Tekkart Size Muhasebe Desteği Sağlar

Ay içinde yapılan tüm ciroları, kazandırılan ve harcanan puanları anlık olarak takip edebilirsiniz. Ay sonunda panelinizde fatura ve dekontunuz yayınlanır. Yapmanız gereken tek şey fatura ve dekontunuzun çıktısını alarak muhasebecinize vermeniz ve kayıt edilmesi sağlamanızdır.

Nakit geliriniz her ayın 15'inde hesabınızda kazandırılan ve kazanılan puanlar aylık olarak mahsup edilir. Eğer alacağınız olmuşsa dilediğiniz zaman panelinizden ödeme emri verebilirsiniz. Ödemeniz her ayın 15'inde nakit olarak şirket hesabınıza aktarılır..