Toktay İletişim

%5,00 Para Puan

Hizmetler / Teknik Servis, Bakım Hizmetleri

Toktay İletişim

%5,00 Para Puan

Antalya / Alanya

toktay iletişim güllerpınarı mah. hasan akçalıoğlu cad. no.5/D

05337754111

Paylaş

Alanya Cep Telefonu Tamir Merkezi olarak en iyi hizmeti almak istiyorsanız, en doğru adres Toktay İletişim, doğru adrestesiniz.

Toktay İletişim ve ekibi her bütçeye göre cep telefon modelleri bulundurmaktadır. Dilediğiniz marka ve model cep telefonu için Toktay İletişime ulaşabilir, bilgi alabilir ve sağlıklı bir şekilde ikinci el cep telefonu satın alabilirsiniz. Toktay İletişim profesyonel ve tecrübeli bir telefoncu olduğu için sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

İşini severek yapan Toktay İletişim kişilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre en doğru tercihi yapmalarına yardımcı olmaktadır. Alanya Telefon Firmasına güvenebilir ve dilediğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz. Alanya ikinci el ucuz telefonlar Toktay İletişim bünyesinde her bütçeye göre her zaman bulunmaktadır.

Toktay İletişim Alanya Cep Telefonu Tamir Fiyatları ile sizi kapı kapı diğer firmaları gezip fiyat almak veya güven problemi yaşamak durumunda kalmaktan kurtarmaktadır. Üstelik her marka ya da modeldeki cep telefonlarınız için aynı hizmeti sunmaktadır. Sadece tamiratla kalmayıp sıfır veya ikinci el cep telefonu satışlarında da size aynı fiyat avantajını ve kalite güvencesini sağlamaktadır. Cep telefonu ile ilgili her türlü işlenizde içiniz tamamen rahat ederek Toktay İletişim’i tercih edebilirsiniz.

Toktay İletişim Firması Alanya’nın En Hızlı teknik Servisine sahiptir. Müşteriden aldığı telefonu birkaç saat sonra alınız demek yarine siz çayınızı içerken, biz yanınızda telefonunu ilk kullanımı seviyesine getirip tüm sorunları anında çözen ekibimiz ve ekipmanlarımız mevcuttur. Bizi ziyaret edenler ne demek istediğimizi anlayacaktır.
2 Yorum

Yorum yapmak için giriş yapınız.
- 10 Mayıs 2019 -

ilyas BAYKARA

Tamiri mümkün olmayacağını düşündüğüm Telefonum ilk günkü kalitesinde. Teşekkürler Toktay İletişim.

- 03 Mayıs 2019 -

MEHMET NAZIM DERE

Alanya’da Güvenle telefonlarınızı tamir ettirebileceğiniz ender işyerlerinden birisidir.