Huzur konağı

%2,00 Para Puan

Sağlık Hizmetleri / Huzurevi
www.huzurkonagi.net

Huzur konağı

%2,00 Para Puan

İZMİR / Çiğli

Aydınlıkevler mah.6783 sok.no:40

02323705323

Paylaş

Huzurevimiz İzmir'in Evka-2 Çiftehavuzlar semtinde 5 katlı bir villadır. İçerisinde limon, mandalina, portakal, nar, yeni dünya, erik, ayva, ceviz ağaçları bulunan 1000 metrekarelik bir bahçesi vardır. Bahçe yaşlıların dolaşımı ve oturup vakit geçirmeleri göz önünde tutularak çok iyi bir şekilde düzenlenmiştir.

Bahçe içerisinde bulunan kamelya ve fıskiyeli havuz yaz günlerinde yaşlılarımızı rahatlatmaktadır.Bina içerisi de sakinlerimizin her türlü konforu düşünülerek düzenlenmiştir. 1, 2 ve 3 kişilik odalar mevcuttur. Lavabo, banyo ve hamam oldukça moderndir. İzmir'in ikliminden yararlanılarak güneş enerjisinden istifade yoluna gidilmiş, her an sıcak su mevcuttur. Gerek türk hamamı, gerek se jakuzi banyosu her an yaşlılarımızın hizmetindedir.

Diyet mutfağı mevcut olup, ihtiyacı olan sakinlere doktor ve diyetisyen denetiminde diyet yemek uygulaması yapılmaktadır. Devamlı hemşire bulunmakta, tedaviler doktor kontrolünde hemşireler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kuruluşumuz 24 saat hizmet vermektedir. Sakinlerimizin beslenmeleri diyetisyen tarafından hazırlanmakta olup, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün onayından geçmiş aylık yemek listesine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. 3 ana öğün, 2 ara öğün olmak üzere 5 öğün yemek programı uygulanmaktadır.

Kuruluşumuz Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü’nün denetiminde faaliyetlerini sürdürmektedir. Müdür, Sosyal Hizmet Uzmanı, Doktor, Hemşire ve eğitimli yaşlı bakım elemanlarından oluşan kadrosu vardır.
Yeni ev sahiplerimizi profesyonel ekibimiz ile bekliyoruz. "Yuvanız Huzur Olsun"
İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.