Ora Atakent

Yiyecek-İçecek / Restoran

www.ora.web.tr / 02323360607

Yalı Mah. Caher Dudayev Blv.No:105/A İZMİR / Karşıyaka

%5,50TEK PARA

29 Ekim 1996 günü, İzmir’in Pasaport semtindeki 39 metrekarelik küçük bir dükkanda çok büyük bir heyecanla üretilmeye başlanan Ora lezzetleri, İzmirliler tarafından hemen fark edildi.

?

Ora, lezzetlerini yöresinden alır...

Çünkü lezzet olarak çok farklı, hizmet olarak çok özenli, çok saygılıydık. Böyle olabildiğimiz ve böyle kalabildiğimiz sürece yaşayabileceğimize, İzmirlilerin sevgisiyle büyüyebileceğimize, ilk günden itibaren inanmıştık. O günden bugüne geçen 20 yıllık süre içerisindeki her an, bu inançlarla yaşadık, işimizde daha iyi olabilmek için sürekli çalıştık, sürekli araştırdık. İzmir’de sadece sıra dışı lezzetlerimizle değil; ilklerimizle, yeniliklerimizle de tanındık. Ambalajdan, ürün sunumuna ve ürün lezzetine kadar içinde bulunduğumuz sektörde öncü firmalardanız. Malzemeler, marketten değil Memleketten alınır!

Bir çok farklı ilden malzeme getirip, yemeklerimizi, geleneksel yöntemlerle hazırlıyoruz! Türkiye’nin dört bir yanından toplanan malzemeler, ustalarımız tarafından eşsiz lezzetlere dönüştürülür. Balıkesir meralarında serbest dolaşan dana ve kuzuların etleri, Kahramanmaraş’ın biberleri, Konya’nın buğdayı, Çanakkale’nin domatesi, Sakarya’nın soğanı, Gaziantep’in mercimeği ve fıstığı, Antakya’nın ev salçası ürünlerimize lezzet katan unsurlarımızdır. Alım yaptığımız tüm ürünlerin taze ve katkısız olması bizim en önem verdiğimiz noktalardandır. Eğitimli ve yaratıcı ustalarımız ile her gün kendimizi geliştirmeye ve gücümüze güç katmaya devam ediyoruz.

Bize müşteri değil misafirlerimiz gelir!

Tüm servis personelimiz ve çalışanlarımız bu hassasiyet ile çalışır. Yönetimde şeffaflık, taahhütlere sadakat, ürün ve hizmet satın alımlarında; kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul eden kişi, kurum ve kuruluşlarla çalışmak, sektörüyle ilgili olarak tespit edilmiş kalite standartlarına harfiyen uymak, tüm ticari ilişkilerini, ilgili yasal mevzuatlar dahilinde gerçekleştirmek, müşterilerini olduğu kadar çalışanlarını da mutlu edebilmek, temel kurumsal ilkemizdir.

Not: Ora Atakent'in %10 puan avantajından yararlanmak için ödeme nakit veya kredi kartı ile yapılmalıdır.

Yalı Mah. Caher Dudayev Blv.No:105/A İZMİR / Karşıyaka

1 Yorum

Samet VATANSEVER

01 Ağustos 2018

Kesinlikle yemek yenilmesini tavsiye ederim. Özellikle çocuğu olanlar için ikinci kattaki oyun parkı ile çocuklu aileler için mükkemel bir mekan.

Yorum yapmak için giriş yapınız.
!-- Sweet-Alert -->