FİGE RESTAURANT

Yiyecek-İçecek / Restoran

www.fige.com.tr / 0312 438 0721

Prof. Dr. Aziz SANCAR Sokak No: 15 Çankaya ANKARA / Çankaya

%5,00TEK PARA

Eğer bir pazar sabahı uyanıp da, neydi o anneannemin reçelleri yada halamın elde açma börekleri, olsa da yesek diyorsanız hemen Fige'ye gelmelisiniz.

Sıcacık pişilerin içine tulum peynirlerini doldurup da yanında domatesle yemenin tadı sizi geçmişte bir yerlere götürebilir. Ya da o canım elde açma böreklerin, kurabiyelerin, keklerin lezzeti çocukken annenizin okul dönüşü sizin için hazırladıklarını hatırlatabilir. Yok ben daha hafif birşeyler yemeliyim derseniz o zaman salata ve zeytinyağlı çeşitlerimiz tam size göre. Tabii yanında bir parça omlet veya sucuklu yumurta, biraz mercimek köfte veya kısırdan hiç bir şey olmaz ne de olsa pazartesi diyete başlıycaksınız...

Uzun lafın kısası modern yaşamın içinde vakit bulup da yapamadığınız tüm ev lezzetlerini Fige'de, üstelik kalitesine göre çok uygun bir fiyata bulabilirsiniz.

Fige'de her öğlen ancak bir ev mutfağında çok sevilen dostlara pişirilecek lezzetlerden oluşan zengin bir açık büfe. Annenizin sizin okuldan dönmenizi beklerken hazırladığı gibi hazırlanmış bir çorba ve bir yemek, en hassas mideleri bile rahat ettirecek zeytinyağlılar, börekler, kurabiyeler. Formuna özen gösterenler için salata çeşitleri, ben tatlısız yapamam diyenler için enfes Fige tatlıları.

Ve hepsinden önemlisi dostluğunuz, dostluğumuz

Hepsi Fige'de

Tekkart üyelerimizi bekliyoruz.

Prof. Dr. Aziz SANCAR Sokak No: 15 Çankaya ANKARA / Çankaya

İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.
!-- Sweet-Alert -->