Şirin Köşk Anaokulu

Hizmetler / Anaokulu, Kreş

www.sirinkoskanaokulu.com / 05363748779

Dumlupınar mah. 117 sok. No:12 İZMİR / Buca

%13,00TEK PARA

Anaokulu
Kreş
Bakım Evi

ŞİRİN KÖŞK ANAOKULU KURUCUSU DENİZ AYDIN TARAFINDAN 25 HAZİRAN 2011 TARİHİNDE,3-6 YAŞ ARASI ÇOCUKLARINIZI GELİŞEN DÜNYAYA AYAK UYDURABİLEN,BAŞKALARININ HAKLARINA SAYGILI,ÇEVRE BİLİNCİ OLUŞMUŞ,ARAŞTIRMAYA ÖNEM VEREN,ÖZGÜVENİ YÜKSEK,AİLE VE TOPLUM DEĞERLERİNİN BİLİNCİNDE BİREYLER YETİŞTİRMEYİ HEDEFLEYEREK KURULMUŞTUR.

BİR AİLE SICAKLIĞI,ANNE-BABA ŞEFKATİ,ÖĞRETMEN SORUMLULUĞU VE TECRÜBESİ İLE ATLIKARINCA ANAOKULU OLARAK YOLA ÇIKAN BU KURUM TEMMUZ 2015 TARİHİNDEN İTİBAREN BU UZUN YOLU ŞİRİN KÖŞK ANAOKULU OLARAK DEVAM ETTİRMEKTEDİR.

ÇOCUĞU SEVEN, BİLEN VE GELİŞTİRMEYİ BAŞARABİLEN BİR OKULUZ BİZ. OKULUMUZDA, SEVGİ VE GÜVENİ BİR AİLE SICAKLIĞI VE YAKINLIĞINDA,HER ZAMAN BULABİLİRSİNİZ. OKULUMUZDA AİLELERE VE ÇOCUKLARIMIZA "UYGUN YANITLAR"DEĞİL GERÇEKTEN "DOĞRU YANITLAR" VERMEK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ.

VIZYONUMUZ

BİZ ŞİRİN KÖŞK ANAOKULU OLARAK,GELECEĞİNE GÜVENEN,GEÇMİŞİNE BAĞLI VE DEĞİŞİME AÇIĞIZ.YARATICI VE ÖZGÜR DÜŞÜNCEYLE GENİŞ BAKIŞ AÇISINA SAHİP, SÜREKLİ YENİLENEN BİR KURUM OLMAYI HEDEFLİYORUZ.

OKULUMUZ, HER ÖĞRENCİNİN YAŞ GRUBU ÖZELLİKLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE TUTAN, BUNUNLA BİRLİKTE HER ÖĞRENCİYİ BİR BİREY OLARAK GÖREN VE BU DOĞRULTUDA YETİŞTİREN BİR EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİPTİR. YETİŞEN HER ÖĞRENCİNİN CUMHURİYET'İN GELECEK KUŞAKLARINI TEMSİL ETTİĞİ GERÇEĞİNDEN HARAKETLE ONLARI KÜÇÜK YURTTAŞLAR OLARAK GÖRMEK VE BU DOĞRULTUDA HAKLARININ VE SORUMLULUKLARININ FARKINA VARMALARINI SAĞLAMAK, İŞİMİZİN SADECE KÜÇÜK BİR KISMINI OLUŞTURMAKTADIR.

ŞİRİN KÖŞK ANAOKULUNUN MİSYONU, EĞİTİM SİSTEMİ, HEDEFLERİ VE AYNI ZAMANDA DA ÖZGÜN BİNA TASARIMI İLE ÇOKLU ZEKA KURAMANI HER BOYUTU İLE ELE ALAN BİR KURUMDUR. OKULUMUZDA FARKLI ZEKA TÜRLERİNE GÖRE HAZIRLANMIŞ SINIFLARIMIZDAN ROTASYON SİSTEMİ İLE BÜTÜN YAŞ GRUPLARI ETKİLİ BİÇİMDE YARARLANMAKTADIR. YAŞAM BOYU ÖĞRENEN,DUYARLI, DENGELİ VE BAĞIMSIZ BİREYLER YETİŞTİRMEKİÇİN YENİLİKLERE VE EVRENSEL DEĞERLERE AÇIK,YEREL DEĞERLERE BAĞLI ADALETLİ VE FARKLILAŞTIRILMIŞ BİR EĞİTİM SUNMAKTIR.ŞİRİN KÖŞK ANAOKULU "EĞİTİM SEVGİYLE BAŞLAR" İNANCIYLA YOLA ÇIKMIŞTIR. OKULUMUZ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI´NA BAĞLI OLUP GENÇ, DINAMIK KADROSUYLA OKULUMUZ SIZLERLE BIRLIKTEDIR. ÇOCUKLARIMIZIN KİŞİLİĞİNİN OLUŞMASINDA, ONLARIN GELİŞMESİNİ VE İLERİ OKUL YAŞANTISINA ZEMİN OLUŞTURACAK, GEREKEN BİLGİ, BECERİ VE ANLAYIŞI KAZANMASINDA SOSYALLEŞMESİNDE, ÖNEMLİ ALIŞKANLIKLARI EDİNMESİNDE İLKELİ, PLANLI, PROGRAMLI, DÜZENLİ, SİSTEMLİ VE TEMİZ AYNI ZAMANDA ONLARIN YAŞ DÖNEMİ ÖZELLİKLERİNE ÖZGÜ YAPILANDIRILMIŞ BİR ORTAMDA EN İYİ BAKIM VE EĞİTİM SAĞLANMAKTADIR.

HER GEÇEN GÜN BİR YENİLİĞİN EKLENDİĞİ, HER GÜN YENİ BİR BİLGİNİN HAFIZALARA YERLEŞTİĞİ, SEVGİNİN VE İLETİŞİMİN HER GÜN BİRAZ DAHA ÖNEMİNİN ARTTIĞI SOSYAL YAŞAMIMIZDA, BİZ DE BU YENİLİKLERİNİN PEŞİNDEN SÜRÜKLENEN, SEVGİNİN VE GÜVENİN TARTIŞMASIZ EN GEÇERLİ KAVRAMLAR OLDUĞUNU BENİMSEYEN VE KENDİ KENDİNE YETEN, SAĞLIKLI DÜŞÜNEN, SEVGİ DOLU BİREYLER YETİŞTİRMEK AMACIYLA KURULMUŞ ŞİRİN KÖŞK AİLESİYİZ.

BU EĞİTİM VE ÖĞRETİM SÜRECİNDE İŞİMİZ ASLA HATA KABUL ETMEZ. SİZ SEVGİLİ ANNE- BABALARIN BİZLERE EMANET ETTİKLERİ ÇOCUKLARIN SORUMLULUĞUNU KURUM ÇALIŞANLARI OLARAK YÜREĞİMİZDE HİSSETMEKTEYİZ.

GELECEĞE HAZIRLANMAK SEVGİ İSTER, EMEK İSTER, ÖZEN İSTER.

BİZLER ŞİRİN KÖŞK AİLESİ VE EĞİTİMCİLERİ OLARAK SAYGI VE SEVGİ ORTAMINDA,KALİTELİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM OLANAKLARI SUNARAK YARINLARIMIZA ÖZEN GÖSTERİYOR, ÖĞRENCİLERİMİZİN HAYATA İLK HAZIRLANIŞ DÖNEMİ OLAN OKULUMUZDA HEP BERABER MUTLU VE BAŞARILI YARINLAR İÇİN İNANÇLA ÇALIŞIYORUZ.

Dumlupınar mah. 117 sok. No:12 İZMİR / Buca

İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.
!-- Sweet-Alert -->