Işın Santral ve Güvenlik Sistemleri

%10,00 Para Puan

Elektronik / Teknoloji
www.isintelekom.com

Işın Santral ve Güvenlik Sistemleri

%10,00 Para Puan

ANKARA / Çankaya

Hoşdere Cad. 210/A-B

0312 427 11 11

Paylaş

IŞIN TELEKOM 1983 yılından günümüze gerek kurumsal gerekse bireysel müşterilerine profesyonel ses ve iletişim çözümlerinin yanı sıra birçok alanda hizmet vermektedir. 1983 yılında IŞIN TELEKOM Ltd.Şti. adıyla kurulan firmamız 2004 yılında gerçekleştirdiği yeniden yapılanma faaliyetlerinin sonucu olarak sunduğu hizmet ve ürünlere bilişim hizmetlerini de eklemiş, bu sayede kendini “Bilgi çağına uygun olarak yapılanmış, ses, data ve görüntünün en etkin şekilde iletilmesi konusunda uzmanlaşmış oluşum” olarak yeniden tanımlamıştır. 2005 yılından itibaren faaliyet konularına kamera ve güvenlik sistemleri, yangın ve hırsız alarm sistemlerinide ekleyerek çok geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerine anahtar teslim çözümler üretmektedir.

Türkiye de ses taşıma tekelinin kalkmasından ve Uzak Mesafe Telefon Hizmeti lisanslarının şirketlere dağıtılması ile birlikte Telekom pazarındaki yeni oyuncular olan yeni işletmecilere yönelik çözümleri de sunmaktadır. IŞIN TELEKOM, öncelikle telefon hattından ön seçimli hizmet verecek olan işletmecilerin abone tarafında ihtiyaç duyduğu Whoip ve altyapı cihazları konusunda, satış teknik destek,kurulum ve bakım çözüm ortaklığını Türkiye distribütörü ile anlaşmaya varmıştır. Bu sayede IŞIN TELEKOM dünya devi olan firmalarla çalışmaya devam etmektedir.

Telekomünikasyon, Bilişim ve Güvenlik sektörünün bugün ve gelecekte ihtiyaç duyacağı tüm ürün ve çözümleri sunabilen uzman kadrosu ve sürekli yenilenen ürün ve hizmet yelpazesi ile IŞIN TELEKOM küçük,orta ve büyük ölçekli kuruluşlardan bir müşteri portföyüne sahiptir..
İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.