Pelay Güzellik Akademisi

Kozmetik, Kişisel Bakım / Vücut ve Cilt Bakımı

http://www.pelayguzelliksalonu.com/ / 03123544535

İlk Yerleşim Mahallesi 1904 cadde No: 10 - 12 Batıkent ANKARA / Yenimahalle

%5,50TEK PARA

Pelay Güzellik Akademisi

Pelay Güzellik Akademisi, sektörde 14 yılı aşkın güzellik, bakım cihazları ve ürünleri ithalatı yapan, ayrıca kendi üretim tesisleri ile ülke üretimine katkı sağlayan, CESA Kozmetik ve Medikal Teknolojileri kuruluşudur.
Güzellik teknolojilerini yalnızca takip eden değil, aynı zamanda liderlik eden, değişen ve gelişen ihtiyaçlara anında cevaplar üreten CESA – Pelay Güzellik Akademileri ortaklığı, kursiyerlerine bu tecrübe ve piyasa gücüyle azami destek vererek, gerek salon kurulumu ve iş geliştirme gerekse işe yerleştirme imkânı yaratarak üst düzey ayrıcalıklar sağlamaktadır.
İş dünyasında hatırı sayılır oranda yerini almış olan güzellik ve bakım sektörü, günümüzün çağdaş kadınları için önemli bir de iş sahası oluşturmaktadır. Pelay Güzellik Akademisi tarafından verilen eğitim ve deneyim sonrasında kursiyerlerimizin, güzellik ve bakım sektöründe güçlü birer işletme olarak yer edilmeleri ve iş hayatının zorlu aşamalarını zorlanmadan geçebilmeleri için CESA – Pelay ortaklığı her zaman onlarla olacaktır.
Sadece profesyonel bir iş olarak değil, günlük bakımlarını daha bilinçli ve deneyimli yapıyor olmak, kendi kişisel gelişimine katkıda bulunabilmek, üretebilmek bile kursiyerlerimizin özel ve sosyal hayatlarında edinecekleri bir kazanım olacaktır.
Pelay Güzellik Akademileri tüm bu imkânları ve yeterlilikleri siz değerli kursiyer adaylarına vaat ediyor.

İlk Yerleşim Mahallesi 1904 cadde No: 10 - 12 Batıkent ANKARA / Yenimahalle

İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.
!-- Sweet-Alert -->