BABY SMELL

%1,50 Para Puan

Kozmetik, Kişisel Bakım / Vücut ve Cilt Bakımı
www.babysmell.com.tr

BABY SMELL

%1,50 Para Puan

İSTANBUL / Pendik

Yenişehir Mah. 4015 Ada Sitesi 5. Blok Dai : 1

0 (533) 526 0736

Paylaş

Toptan ürünlerde müşteri indirimi %1.5
Perakende ürün alımında müşteri indirimi %5 olarak hizmet vermekteyiz.

İdil Kozmetik 2017 Ekim Ayında İstanbul Pendik'te 20 yıl Eczacılık Fakültesi'nde çalışmış Vicdan Yılmaz Sarısakal tarafından kurulmuş bebek bakım ve hijyen ürünleri üretimi üzerine çalışan bir firmadır.
İdil Kozmetik Şubat 2018 yılında Bebek Şampuanı, Bebek Yağı, Bebek Losyonu ve Pişik Kremi'nden oluşan Babysmell markası altında ilk dört ürününü piyasaya sürmüştür. Babysmell bebek bakım ürünlerinin formülleri Eczacılık Fakültesi öğretim üyeleri tarafından geliştirilmiştir.
Babysmell ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler olup, alkol, paraben, parafin, sülfat gibi zararlı içerikler barındırmaz.

Pişik Önleyici Kremi içeriğinde kantaron yağı ve aynısefa yağı bulunmaktadır. Aynısefa yağı antiseptik etkisinden dolayı cildin idrar ve dışkının tahriş edici özelliklerinden korunmasını sağlar. Kantaron yağı ise oluşan pişiklerin tedavisinde yüksek derecede etki sağlar. Aynı zamanda pişik kreminin içindeki zeytinyağı cildin yumuşaklığını korur.

Bebek Losyonu argan yağı ve cadı fındığı yağı ihtiva eder. Argan yğı ciltteki morarma, leke, tahriş gibi etkileri giderir. Cadı fındığı yağı ise Afrika kökenli zengin mineral içerikli bir yağ olduğundan yetişkinlerin cildini de bebek cildi gibi yumuşacık hale getirerek tazeler. Bebeğinizin ve sizin cildinizdeki aşırı kurulukları giderir.

Bebek Şampuanı Papatya içerikli olup, papatyanın sakinleştirici etkisini bebeğinizde hissedebilirsiniz. Aynı zamanda göz yakmaz, aşırı köpürme yapmadığı için bebeğinizi daha kısa sürede durulayabilirsiniz.

Bebek Yağı Cadı fındığı yağı, aynısefa yağı, tatlı badem yağı, jojoba yağı ve susam yağı olmak üzere 5 çeşit zengin yağ türü ile çalışılmış aynı zamanda E vitamini içermektedir. İçeriğindeki yağların etkisiyle bebeğinizin cildini taze tutar, ilk aylarda oluşan deride pullanma ve dökülme gibi etkileri ortadan kaldırır. Bebek yağı bebeklerin yanısıra yetişkinlerin de cilt ve vücut bakımlarında gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir yağdır.


İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.