DREAM İNCENTİVE ORAGANİZASYON

%5,00 Para Puan

Turizm / Tatil Seyahat

DREAM İNCENTİVE ORAGANİZASYON

%5,00 Para Puan

Antalya / Aksu

ALTUNTAŞ MAH. FLORYA S. MAVİŞWHİR SİTESİ E BLOK 23 AKAU-ANTALYA

08503050640

Paylaş

Motivasyon Kongre Seminer Turizm Organizasyon ve Ticaret Ltd. Şti. 2007 yılından itibaren Antalya ofisi ile M.I.C.E alanında hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında açılan Ankara Ofisi, 2012 yılında açılan İstanbul Ofisi ve 2018 yılında Bursa’da açılan Marmara Bölge Müdürlüğü ile büyüyerek yoluna devam etmektedir.

2007 yılındaki oluşumun ardından Dream Incentive Turizm müşteri memnuniyeti odaklı vizyonuna toplam kalite yönetimi sistemi çalışmaları ile hız vermiş ve başarının açık işbirliği ve üst seviyede iletişim ile mümkün olacağı inancıyla, çözüm ortakları ile serbest bir fikir alışverişi platformu yaratarak, hassas bir planlama ve yaratıcı çözümler ile beklentinin üzerine çıkmayı ilke edinmiştir.

Gün geçtikçe toplantı yönetimi konusunda uzmanlaşan acentemiz, teknolojik trendleri yakından takip ederek müşterilerine akılcı, pratik ve çözümcü yaklaşımı ve başarının detaylarda gizli olduğunun bilincinde dinamik ekibi ile yüzlerce organizasyonu başarı ile gerçekleştirmiştir. Ayrıca 2013 yılında kurulan Kurumsal Hizmetler Departmanı ile Özel Şirketlerin ve Kamu Kurumlarının kurumlar rezervasyonları ve ulaşım biletleri hizmeti de vermeye başlamıştır. Emin adımlarla büyüyen acentemiz sektöründe güven duyulan ve partnerleri ile uzun soluklu işbirlikleri sürdüren bir konuma gelmiştir.
İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.