Piksel Elektronik Güvenlik Sistemleri

%5,00 Para Puan

Elektronik / Uydu ve Görüntülü Ses Sistemleri
www.pikselguvenlik.com

Piksel Elektronik Güvenlik Sistemleri

%5,00 Para Puan

ANKARA / Yenimahalle

Şentepe Kaletepe Mahallesi ünsal sokak no:9

5334376505

Paylaş

Tekkart üyelerine özel, Liste fiyatı üzerinden 30% Para Puan kazanma fırsatı. http://www.pikselguvenlik.com/katalog/

Şirketimiz 2012 yılında PİKSEL ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ adı altında kurulmuş olup elektronik güvenlik sistemleri (Analog ve IP CCTV kamera, alarm ve yangın algılama ), Otopark Otomasyonu, PDKS ( personel devam kontrol sistemleri ), görüntülü diafon, network ve bilgisayar sistemleri satış, kurulum ve bakımı konularında hizmet vermektedir
Şirketimizin kurucusu olan İSMAİL ÇOLAK, 1994 yılında elektronik güvenlik sistemleri teknikeri olarak sektöre girmiş ve 2012 yılında kendi firmasını kurana kadar çeşitli firmalarda teknik sorumlu, pazarlama ve proje sorumlusu olarak görev almıştır. Bu süre içerisinde birçok önemli projeye imza atmıştır. Sektörde edindiği tecrübeyi uzun yıllar içerisinde tanıyıp, çalıştığı, kendisi gibi tecrübeli arkadaşları ile bir ekip kurarak hizmetlerine kendi firmasında devam etmeyi tercih etmiştir.
Şirketimiz, müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre gereken risk analizleri ve keşifleri yerinde, en ince detayına kadar yaparak belirlenen sistemlerin, en uygun, ekonomik ve kaliteli ürünler ile kurulumunu sağlamaktadır. Şirketimiz, portföyü geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, alternatifli çözümler önerebilmektedir. Ayrıca sistemlerin devreye alınmasından sonra gerekebilecek garanti içi ve dışı destek ve servis hizmetlerini büyük bir titizlikle vermektedir.
İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.