Savory Sandwiches

%5,00 Para Puan

Yiyecek-İçecek / Cafe
http://savory-sandwiches.business.site/

Savory Sandwiches

%5,00 Para Puan

Çanakkale / Merkez

Kemalpaşa mah. Kemalyeri Sok. No:59/1

05453406441

Paylaş

Kaliteli malzemeler kullanılarak ve hijyene azami dikkat edilerek hazırlanmış sandviçler. Sizler için özel günlük pişirilmiş ekmegimiz ve formülü bize ait lezzetli ve doğal savory sosumuzla gerçek bir sandviç sunuyoruz. Soğuk sandviçlerimizde size basmakalıp menüler dayatmıyoruz. Yaklaşık 30 çeşit malzemeden istediğinizi seçerek kendi sandviçinizi dilediğiniz gibi hazırlama özgürlüğü sunuyoruz.

Savory Burger'in koftesini bizzat elde yoğurarak hazırlıyoruz. Endüstriyel ürünlerindeki yapay tat bizim için kabul edilemez. Et ürünlerinin hepsinde islami usullere uygun üretilmiş olan ürünler kullanıyoruz. Tekkart altyapısını kullanan dijital müşteri programımız ile her alışverişte %5 parapuan hediye ederek bütçenize katkıda bulunuyoruz. Google playstore ve Appstrore'da bulunan ücretsiz tekkart mobil uygulamasını telefonunuza indirerek puanlarınızı kontrol edebilir, tüm Tekkart üye işyerlerini görebilir ve Çanakkale başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinde tüm Tekkart avantaj noktalarında hem avantajlı alışveriş yapabilir, hemde puanlarını süre kısıtlaması olmaksızın kullanabilirsiniz.
1 Yorum

Yorum yapmak için giriş yapınız.
- 22 Mayıs 2018 -

HAVVA DURMAZ

Özel günlük pişirilmiş ekmeği ,özel savori sosu ,özel elde yoğurulmuş köftesiyle birleşmiş lezzeti tek kelimeyle mükemmel kesinlikle tatmanız gereken bir lezzet.....