Joker Ofis

Hizmetler / Ofis Kiralama

www.jokerofis.com / 0850 7240040

İçerenköy Mah. Ali Nihat Tarlan Cad. No:84/12 Süleyman Başkan İş Merkezi, Kat:8 34752 İSTANBUL / Ataşehir

%10,00TEK PARA

Değişen dünyada iş yapmanın gerekleri hızla değişiyor. Homeofis kavramından sonra iş dünyası yeni bir kavramla tanıştı: Sanal Ofis. Fiziksel bir ofis artık reel bir işin olmazsa olmazlarından değil.

Joker Ofis’in size sunduğu sanal ofis paketlerinden yararlanarak reel bir ofisin imkanlarından istediğiniz ölçüde ve çok düşük maliyetlerle yararlanabilirsiniz.

Joker Ofis’in Sanal ofis hizmetleri, sizi geleneksel bir ofis sahibi olmanın tüm yüklerinden kurtarır. Ofisin kiralanması, tefrişatı, teknik alt yapısının kurulması gibi zahmetlerden ve personel maaşları, kira, elektrik, su, doğalgaz gibi sabit maliyetlerden kurtulursunuz. Isıtma-soğutma sorunlarına kafa yormaz, ofisin temizliğini, komşularla ilişkileri dert etmez böylece asıl işinize konsantre olabilirsiniz.

Joker Ofis’in sunduğu sanal ofis imkanları sayesinde homeofis ya da freelance olarak çalışıyor olmanın dezavantajlarından kurtulur, prestijli bir ofis adresine ve profesyonel bir sekreterya hizmetine kavuşursunuz.

Kargo ve postalarınınız uzman çalışanlarımız tarafından titizlikle takip edilir, tarafınıza konu hakkında bilgi verilirken kargolarınız istediğiniz adrese yönlendirilir.

Şirketinize tahsis edilmiş olan numaraya gelen telefonlar şirket ismi ile açılır, müşterileriniz kurumsal bir anlayışla cevaplanır. Taleplerinize uygun olarak gelen telefonlar anında size yönlendirilir ya da e-maille size bilgi verilir.

HAZIR OFİS

Yeni bir iş kurmak, işinizi büyütmek ya da şube açmak istediğinizde ilk akla gelen bir ofis kiralamaktır. Ancak bu ofisi kiralarken emlak komisyonu ve depozito ödemek, ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenlemek, tefrişatını yapmak, teknik alt yapısını yeterli hale getirmek oldukça yüksek maliyetler gerektirir. Hayalinizdeki ofis ortamında çalışmak için artık bunlarla uğraşmanıza gerek kalmadı. Joker Ofis’in size sunduğu Hazır Ofis seçeneklerinden yararlanarak tüm ofis imkanlarına ulaşmanız mümkün.
Joker Ofis olarak, İstanbul Ataşehir’de, merkezi konumdaki ofisimizin imkanlarını hizmetinize sunuyoruz.

İçerenköy Mah. Ali Nihat Tarlan Cad. No:84/12 Süleyman Başkan İş Merkezi, Kat:8 34752 İSTANBUL / Ataşehir

İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.
!-- Sweet-Alert -->