SHOPPE AKADEMİ RESTORAN

%5,00 Para Puan

Yiyecek-İçecek / Restoran

SHOPPE AKADEMİ RESTORAN

%5,00 Para Puan

ANKARA / Yenimahalle

Emniyet mah.degöl cad.8/b Ankara üniversitesi Tandoğan yerleşkesi

03122156313

Paylaş

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi yerleşkesinde bulunan restaurantımız, şehir merkezinde olup yeşillikler içinde, doğayla bütünleşebileceğiniz nezih bir mekandır.

Şehrin gürültüsü ve kargaşasından uzaklaşmak istiyorsanız Akademi Restaurant’a mutlaka uğramalısınız.

Kapalı kış bahçesi ve açık oturma alanlarıyla her zevke ve yaşa hitap eden restaurantımız haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Hafta içi ve hafta sonunda ustalarımızın sizler için özenle hazırladığı nefis ızgara çeşitleri, tava ve balık çeşitleri ile soğuk meze çeşitleri sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaya hazır.

Akademi Restaurant’da hafta sonları çocuklarınız için doğum günü kutlamaları özel hazırlanmış menülerimizle beraber müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlayabileceğimiz alternatif menülerimiz ve profesyonel ekibimizle hizmet sunmaktayız.

Ayrıca her pazar günü aileniz ve sevdiklerinizle beraber yemyeşil ağaçlar altında geleneksel lezzetlerin sunulduğu Köy Kahvaltısı Keyfini Akademi Restaurant’ta yaşayın.

Çocuklarınızı da unutmadık ……

Çocuklarınızın hoşça vakit geçireceği eğlenceli oyun parkımızda çocuklarınız oynarken sizlerde Akademi Restaurant’ın nefis tatlarından faydalanın.
Tüm Tekkart üyelerine hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.