BEYLERBEYI KAFE

%5,00 Para Puan

Yiyecek-İçecek / Cafe

BEYLERBEYI KAFE

%5,00 Para Puan

ANKARA / Çankaya

Oğuzlarmahallesi ceyhun atıf kansu caddesi 3/A çankaya/ankara

5427306877

Paylaş

Beylerbeyi Cafe ve Restaurant, kahvaltı menülerinden ana yemeklere, kahve çeşitlerinden, soğuk içeceklere, tatlılardan dondurmalara, süper lig maç yayınlarından nargile keyfine kadar eğlence sektöründe aradığınız herşeyi bir çatı altında bulacağınız bir mekandır.
Gıda & Eğlence sektöründe aradığınız herşeyi tek çatı altında bulunduran Beylerbeyi Cafe & Restaurant, kır bahçesi tadındaki nezih mekanımız, alanında uzman mutfak ekibimiz ,güler yüzlü salon çalışanlarımız ile siz değerli misafirlerimize unutamayacağınız özel anlar yaşatmak için hizmet vermektedir.
Doğum günü partilerinden, mezuniyet balolarına, nişan törenlerinden iş yemeklerine, altın günlerinden, mevlüt programlarına kadar grup toplantılarınızda sıfır sorun ve prezentable ekibi ile hizmet vermektedir.
Ankara'nın merkezi Balgat'ta, bürokrasi, iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren Beylerbeyi Cafe & Restaurant, başkentimizin yıldızı olmayı başarmış ve Ankara'nın her yerinden müşterisi bulunarak bir cazibe merkezi haline gelmiştir.
Tüm tekkart üyelerini bekliyoruz...
NOT;NARGİLEDEKİ ÖZEL ÇİFT LÜLE UYGULAMAMIZDAN DOLAYI TEKKART NARGİLEDE GEÇERLİ DEĞİLDİR ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.