Belek Sigorta

%2,00 Para Puan

Sigorta, Emlak / Sigorta
www.acentemnet.com

Belek Sigorta

%2,00 Para Puan

Kocaeli / Gebze

Hacı Halil Mah. İsmet Paşa Cad. 1215 Sok. Ayvacıoğlu Havuzlu İş Mrk. Kat:1 No: 115 Gebze / KOCAELİ

0262 641 51 57

Paylaş

Şirketimiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) ” G08524-Y8UB ” levha numarası ile kayıtlı yetkili acentedir.

İzmit Gebze'de faaliyet gösteren firmamız Aksigorta, Ege Sigorta, Neova Sigorta acentelikleri ile köklü geçmişi ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Eski bir Akbank emeklisi olan Türkan Belek 1977-1998 yılları arasında bankada muhasebe ve sigortacılık departmanlarında görev almıştır. 1998 yılına emekli olduktan sonra 21 yıllık sigortacılık tecrübesini 2003 yılında kurduğu Belek Sigorta Aracılık Hizmetleri ile sigortacılık sektöründen yabancısı olmadığı Aksigorta Acenteliği ile devam ettirmektedir. Kurulduğu günden beri müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen firma bunun karşılığını kısa sürede alarak, 2004 yılında Aksigorta Acente Derecelendirme (Rating) kategorisinde İstanbul Bölge 2.'si, 2005 yılında Aksigorta Üretim Geliştirme Performansı kategorisinde Türkiye 5.'si olmuştur. Her yıl Aksigorta Yakut Acentesi ödülünü almaya hak kazanmıştır. Serbest piyasanın getirmiş olduğu rekabet karşısında 2009 yılında sigorta sektörünün en hızlı büyüyen şirketlerinden Euro Sigorta acenteliğini ve 2014 yılında Neova Sigorta acenteliğini alan şirket uygun fiyat ve müşteri memnuniyetin garanti etmektedir.

Hayatımız risklerle doludur. Evimizde, otomobilimizde, iş yerimizde, yolda yürürken başımıza nelerin geleceğini önceden bilmemiz imkansız, ancak bu riskleri ortadan kaldırmak ya da en aza indirmek bizim elimizdedir.

10 yılı aşkın süredir profesyonel çözüm ortaklarımızla yarınlarınızı güvence altına alıyor, müşterilerimize ayrıcalıklı sigortacılık hizmeti veriyoruz.

Belek Sigorta LTD ŞTİ / Türkan Belek
0506 930 51 27
0542 449 82 82


NEDEN BİZ..

· Poliçenizi karşılaştırmalı olarak online satın alabilirsiniz.

· Satın aldığınız poliçe 2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

· % 10'a varan acente özel indirimlerinden yararlanırsınız.

· Hasar sonrası tazminatınızı alana kadar hasar servisimiz tarafından dosya takibiniz yapılır.

· Poliçe vadeniz dolmadan önce bilgilendirilir, alternatif teklifler alırsınız.
İlk Yorumu siz eklemek ister misiniz?

Yorum yapmak için giriş yapınız.